شیش دونگ

شش دنگ,شش دونگ,شیش دونگ,شیش دنگ,شش دانگ,شیش دانگ,6 دنگ

6 دونگ,6 دنگ,املاک شش دنگ,املاک شیش دنگ,املاک 6 دنگ

6 شیش دونگ اصلی,شیش دونگ املاک,املاک اصلی شیش دونگ,شیش دونگ

املاک شیش دونگ,املاک شش دنگ
 • شش دنگ
 • شیش دونگ
 • شش دانگ
 • شیش دانگ
 • 6 دنگ
 • 6 دونگ
 • 6 دانگ
 • شیش دونگ املاک شیش دونگ شش دونگ شیش دونگ شش دانگ شیش دانگ 6 دانگ 6 دونگ شش دونگشیش دونگشش دانگشیش دانگ6 دانگ6 دونگ

  انتخاب شهر

  حذف همه

  بازگشت

  سوالات پرتکرار

  صفحه خانهسوالات پرتکرار

  شرایط و نحوه ثبت آگهی به چه صورت است؟
  عموم مردم میتوانند آگهی خود در خصوص مسکن را در قسمت ثبت آگهی و در دسته بندی مناسب و محل مورد نظر خود ایجاد کرده و آن را انتشار یا به عنوان پیش نویس ذخیره کرده و هر زمان که تمایل داشتند ویرایش ، حذف یا بازنشر کنند.
  چگونه میتوانم فقط آگهی های مد نظر خودم را پیدا بکنم؟
  با ورود به قسمت دسته بندی ها میتوانید دسته بندی مد نظر خود را انتخاب کنید تا آگهی های مربوط به همان دسته برای شما نمایش داده شوند، همچنین میتوانید با استفاده از فیلترهای قیمت ، متراژ ، نوع سند یا هر مورد دیگر که مد نظرتان هست را تعیین کرده و دقیق تر جستجو کنید.
  آیا میتوانیم با مجموعه شش دونگ همکاری کنیم؟
  مجموعه شش دونگ همواره مشتاق همکاری با اقشار مختلف مردم در اقصی نقاط میهن عزیزمان ایران بوده و با آغوشی باز پذیرای هر نوع همکاری های سازنده خواهد بود. پس از همه دوستان دعوت میکنیم در این رابطه به قسمت همکاری سایت مراجعه فرمایند.
  آیا منابعی برای آموزشی دارید؟
  بله ، ما همواره سعی میکنیم دانش و اطلاعات همکاران خودمان را با دانش روز دنیا همگام کنیم و همچنین علوم ، دانش و اطلاعات حوزه فعالیت خودمان را به عموم هم میهنان عزیزمان مخصوصاً همکاران گرامی فعال در عرصه مسکن انتقال دهیم. با مراجعه به قسمت مقالات میتوانید از آموزش های مد نظرتون بهره مند شوید.
  چطور میتوانیم از اخبار رویدادها و اتفاقات حوزه کاری شما مطلع شویم؟
  ما با بکار گیری متخصصین حوزه رسانه ها و شبکه های اجتماعی ، گرافیست ها و سردبیر خبره و مجرب همواره سعی در پوشش خبری رویداد ها و اخبار حوزه مسکن داریم و آنها را از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی به سمع و نظر شما میرسانیم. برای دسترسی به منبع این مطالب میتوانید به قسمت مقالات و اخبار سایت مراجعه کنید.
  مجموعه شش دونگ چه خدماتی ارائه میکند؟
  شما علاوه بر نشر رایگان آگهی خود در حوزه مسکن و در میان مجموعه ای از متخصصین این عرصه و بسیاری از امکانات و خدمات دیگر ، میتوانید با مراجعه به قسمت بالای سمت چپ صفحه اول سایت از امکاناتی از قبیل بیمه آنلاین مسکن ، مشاوره آنلاین حقوقی ، مشاوره آنلاین ملکی و فنی ، محاسبه کمیسیون املاک و غیره بهره مند شوید.
  شش دونگ چه امتیازات و امکانات شاخصی دارد و چه فرقی با بقیه دارد؟
  مجموعه شش دونگ با پاسداری از حقوق کاربران خود و تکریم ایشان با ارائه خدمات و امکانات متنوع سعی در افزایش بهره وری مالی برای کاربران ، برقراری حس امنیت و اطمینان و همچنین تامین بستر فناورانه برای راحتی عزیزان را دارد. 1- مجموعه شش دونگ از مرحله انتشار آگهی تا عقد قرارداد در کنار شماست و تمام تلاش خود را در جهت انجام خواسته شما بکار گرفته است 2- اطلاعات آگهی شما علاوه بر محیط و بستر سایت در سایر پلتفرم ها نیز منتشر می گردد و احتمال یافتن مشتری برای آگهی شما افزایش می یابد 3- در صورت نیاز، شش دونگ آماده ارایه هرگونه مشاوره و راهنمایی فنی و تخصصی در خصوص آگهی ها و یا املاک شما می باشد.
  آیا مجوزات لازم برای فعالیت خود دارید؟
  بله مجموعه شش دونگ تمام مجوازات لازم اعم از مجوز کسب کار های اینترنتی ، نماد اعتماد الکترونیکی ، مجوز اصناف و اتهادیه مربوطه و سایر مجوزات دیگر.
  مرجع استاندارد و ناظری بر نحوه عملکرد خود دارید؟
  بله تمام فعالیت های مجموعه شش دونگ مطابق استانداردهای بین المللی ISO 9001:2015, ISO 10001: 2018 بوده و همواره از این طریق مورد نظارت قرار میگیرند.
  چطور میتونم انقاد یا شکایت خودم رو مطرح بکنم؟
  میتوانید با مراجعه به بخش انتقادات و پیشنهادات یا ثبت شکایات این خواسته را مطرح بکنید. همچنین به محض ثبت شکایت یک کد پیگیری برایتان ارسال می شود که از طریق آن میتوانید شکایت خود را پیگیری کنید.
  چطور میتونیم از ملک خودمون محتوای سه بعدی یا محتوای حرفه ای تهیه بکنیم؟
  میتونید در دسته بندی آگهی ها قسمت خدمات را انتخاب بکنید و اطلاعات لازم درخصوص هر نوع تولید محتوای سه بعدی کسب کنید و با شعباتی که تولید محتوای سه بعدی انجام می دهند در ارتباط باشید.
  امکان تماس و چت برای آگهی ها وجود دارد؟
  بله بر روی هر آگهی میتوانید تماس بگیرید یا چت بکنید. همچنین برای ارتباط با مجموعه شش دونگ و شبکه ها و رسانه های اجتماعی آن میتوانید به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.

  اسکن بارکد